پریدن از روی نوار فرمان ها
ورود به سيستم
پیوند به محتوای اصلی
تغییر رمز
ورود به سيستم
 

 دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه کارآفرین

 

سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی


 

 اخبار دانشگاه

 
  
  
  
93-12-9
  
سومین جلسه کارگروه چابک ­سازی دانشگاه راس ساعت 10 صبح شنبه مورخ 9/12/93 تشکیل شد.

93-12-9
  
 پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در آذرماه با حضور بیش از 200 دانشگاه، دستگاه اجرایی، موسسات و شرکت­های دانش­بنیان در محل نمایشگاه­های دائمی تهران با شعار پژوهش و فناوری، پیشران اقتصادی دانش بنیان برگزار شد.
 

93-12-6
  
 سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: «هر ایرانی یک مهارت» شعار اصلی ما در دانشگاه جامع علمی کاربردی است؛ به این معنی که هر ایرانی بتواند با ایجاد شغل برای خود علاوه بر تأمین نیازهای خود در توسعه و پیشرفت کشور نیز قدم بردارد.
 

93-12-5
  
 سومین دوره مهارت های عمومی تربیت مدرس استان آذربایجان شرقی در محل تالار مبین شهر تبریز برگزار شد.
 

93-12-4
  
دفتر ویژه معارف در دانشگاه جامع علمی کاربردی ، با حضور دکتر محمد اخباری، سرپرست این دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت‌الاسلام داود رنجبران،‌ معاون آموزشی و پژوهشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حجت‌الاسلام محمدتقی مبشری، رئیس دفتر ویژه معارف در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

93-12-3
  
 دکتر حسن‌زاده: کار خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اولویت همه کارهاست و شهدا چشم و چراغ این ملت هستند .

 

93-12-3
  
 در حكمي از سوی دکتر محمد اخباری، سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حسین حسن‌زاده به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه منصوب شد.

93-12-2
  
 اجلاس وزیران علوم، فناوری و نوآوری کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها از فردا با حضور نمایندگان ۵۸ کشور و نهاد بین‌المللی و ۳۱ وزیر علوم به‌میزبانی وزارت علوم در تهران آغاز می‌شود.

93-11-28
  
سومین دوره آموزشی مهارت های عمومی تربیت مدرس در استان گلستان با حضور 200 نفر از مدرسان مراکز علمی کاربردی استان برگزار شد.

1 - 9 بعدی
 
 
 

بهترین حالت نمایش سایت استفاده از مرورگر Internet Explorer است .جهت نمایش سایت در مرورگرهای دیگر تنظیمات مربوط را انجام دهید
 
 
یک شنبه 10 اسفند 1393ostan.jpg arm1.jpg