برگزاری مسابقه کتابخوانی "انسان ۲۵۰ ساله"

۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۰ کد خبر : ۳۷۰۵۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۲۶۶
برگزاری مسابقه کتابخوانی "انسان ۲۵۰ ساله"
برگزاری مسابقه کتابخوانی "انسان ۲۵۰ ساله"

حجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی، معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری مسابقه "انسان 250 ساله"با محوریت کتابی به همین نام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی از آغاز مسابقه "انسان 250 ساله" با محوریت کتابی به همین نام که شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره زنگی سیاسی و مبارزاتی ائمه معصومی علیه السلام است خبر داد.

معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: شرکت در این مسابقه برای کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

وی بیان کرد: مهلت شرکت در این مسابقه از تاریخ 96/7/27 لغایت 96/8/27 خواهد بود و به برندگان مسابقه به قید قرعه جوایزی همچون کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ... اهدا خواهد شد. علاقمندان به شرکت در این مسابقه، به پرتال اصلی دانشگاه به نشانیwww.uast.ac.ir  مراجعه نمایند.

" مسابقه انسان 250 ساله " 

 


۲۰ رای

نظر شما :

محمد ۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۸
نحوه شرکت در مسابقه چگونه است؟
پاسخ مدیر سایت ۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۷

با سلام و وقت بخیر. همانطور که در متن خبر مسابقه درج شده با کلیک بر روی نوشته مسابقه انسان 250 ساله که در انتهای خبر آمده است به صفحه مورد نظرارجاع می شوید و شرایط و ضوابط و نحوه شرکت در مسابقه در آنجا به طور کامل اعلام شده است.