Aryanic
صفحه اصلي > اخبار واحد استانی 

اخبار > نشست رؤسای واحد های استانی منطقه سه دانشگاه جامع علمی- کاربردی در استان آذربایجان شرقی برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست رؤسای واحدهای استانی منطقه سه دانشگاه جامع علمی- کاربردی برگزار شد

نشست رؤسای واحد های استانی منطقه سه دانشگاه جامع علمی- کاربردی در استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، این نشست با حضور دکتر قالیچی دبیر منطقه سه و رئیس واحد آذربایجان شرقی، مهندس عسگری سرپرست اداره کل دفتر هماهنگی و نظارت بر واحد های استانی دانشگاه جامع، دکتر پیرایش رئیس واحد استانی زنجان، مهندس عزتی راد رئیس واحد استانی آذربایجان غربی، دکتر لطیفی رئیس واحد استانی اردبیل، دکتر یوزباشی معاون آموزشی و پژوهشی واحد استانی آذربایجان شرقی و مهندس قلیزاده مسئول دبیرخانه منطقه سه برگزار شد.

دکتر قالیچی دبیر منطقه سه و رئیس واحد استانی آذربایجان شرقی در این جلسه به معرفی کلی واحد استانی آذربایجان شرقی و مراکز آموزش پرداخت و گفت: استان آذربایجان شرقی به دلیل دارا بودن پتانسیل های منحصر به فرد، از قابلیت ويژه‌ای برای توسعه آموزش های علمی کاربردی برخوردار است.

وی با اشاره به بندهای ابلاغ ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی به دبیر منطقه به تشریح راهکارهای اجرایی و پیشنهادی جهت تحقق این اهداف پرداخت.

مهندس عسگری سرپرست اداره کل دفتر هماهنگی و نظارت بر واحد های استانی سازمان مرکزی دانشگاه نیز تفویض اختیار و توجه به قابلیت های منطقه را از اهداف مناطق بیان کرد و گفت: واحد استان آذربایجان شرقی به عنوان اولین واحد استانی در کشور، نشست منطقه ای را برگزار کرده است.

سرپرست اداره کل دفتر هماهنگی و نظارت بر واحدهای استانی سازمان مرکزی دانشگاه به برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای برای ارائه تجربیات موفق در حوزه کارآفرینی اشاره کرد و افزود: دبیرخانه مرکزی مناطق در ستاد مرکزی دانشگاه در حال راه اندازی است.

در این جلسه، رؤسای واحدهای استانی منطقه 3 دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در خصوص تبیین استراتژی منطقه، اتخاذ وحدت رویه در بین واحدهای استانی منطقه، لزوم بررسی مشکلات و فرآیندهای دانشگاه، تشکیل شوراها و کارگروه های مختلف به بحث و گفتگو پرداختند.


١٠:٤٠ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٢٥٦٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٠٢  • تقویم آموشی سال تحصیلی 97-96
  • پوستر گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه جامع علمی کا
  • آموزشهای عالی مهارت، فناوری و اشتغال
  • پوستر 5 جشنواره درون دانشگاهی حرکت
  • شرایط و مدارک مورد قبول جهت پذیرش دانشجو
  • راهنمای فلصلنامه پژوهش و فناوری
  • شهدای دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی